• کاستی‌های زندگی معنای تازه‌ای به داشته‌ها می‌بخشند
  • به حضور آن‌هایی که زیباترین تصویر زندگی‌شان لبخند توست ...
  • و هر روز پر از اشتیاق چشم باز می‌کنند برای دیدن توانمندی‌هایت
  • آن‌گاه که هستی، بودنت را جشن می‌گیرد
  • پر از رنگ و نور و زیبایی ...
  • به جای بیاور ... شکر این بودن در جهانی که تو را می‌خواند
  • جهانی که اگر چه گاه پر از درد و غم و دلتنگی است
  • اما، قهرمانانش، صاحبان لبخند و امیدند

پرینت

برپایی نمایشگاه هزار امید و آرزو به نفع انجمن دیستروفی ایران

نوشته شده توسط ندا انيسي در .

نمایشگاه آثار خطاطی و نقاشی اساتید و هنرمندان گرامی در تاریخ 20 تا 28 تیر ماه در گالری برج میلاد به نفع انجمن دیستروفی ایران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آثار هنری چهارده هنرمند در قالب 100 اثر نقاشی و خطاطی به نمایش گذاشته می شود. در کنار این نمایشگاه که هر روز از ساعت 18 الی 24 برقرار است دو تن از هنرمندان به اجرای زنده نقاشی برای شرکت کنندگان می پردازند. اسامی هنرمندان و اساتیدی که ما را حمایت کرده اند به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر می باشد:

پرینت

ادعای محققین چینی در استفاده پیش گامانه از سلول های بنیادی برای درمان آسیب های عضلانی

نوشته شده توسط پایگاه اطلاع رسانی سلول بنیادی بنیان در .

محققین چینی ادعا دارند که با موفقیت سلول های بنیادی عضلانی را در ظروف آزمایشگاهی رشد داده اند. این موفقیت می تواند به طور بالقوه ادامه فعالیت را در ورزشکاران حرفه ای که دچار آسیب های شدید شده اند و هم چنین آسیب های لاعلاج ناشی از تصادفات و جراحی ها را درمان کنند.

پرینت

آدرس جدید دفتر انجمن دیستروفی

نوشته شده توسط ندا انيسي در .

به اطلاع کلیه اعضای محترم و همیاران عزیز می رساند با عنایت به تذکراتی که ریاست محترم بیمارستان بوعلی در طی سه فقره نامه به انجمن دیستروفی ایران داده بود و اصرار ریاست محترم دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر تخلیه دفتر انجمن به منظور استفاده آن مکان برای کلاسهای آموزشی، پس از چندین ماه مقاومت انجمن بر عدم تخلیه و حفظ دفتر سابق، نهایتا با کمک و یاری شرکت سرماسازان جام جم به مدیریت خانم مهندس امیر جمشیدی، این انجمن توانست دفتر کار خود را به یک آپارتمان استیجاری انتقال دهد.

پرینت

جا بجایی دفتر انجمن

نوشته شده توسط ندا انيسي در .

به اطلاع می رساند دفتر انجمن دیستروفی ایران به زودی جابجا خواهد گشت و به جای جدید منتقل خواهد شد.پیگیر آخرین اخبار جابجایی دفتر باشید.