وسیله ای برای راحتی بانوان در برنامه های کوهنوردی در ایران ساخته شد

نوشته شده توسط heloymokriyan.ir در .

بانوان برای دفع ادرار در مراکز عمومی،مسافرت و ... از سختی بسیاری برخوردارند و حیا و خجالت مانع از دفع ادرار راحت ایشان شود. ولی حالا این مشکل با تولید وسیله ای ساده برطرف شده است. چند ماه پیش بود که خبر ساخت وسیله ای ساده برای رفع مشکل این بانوان بر روی سایت ها قرار گرفت و حالا این وسیله در ایران نیز ساخته شده است.

 

 F4P چیست؟

 F4P وسیله ای قابل حمل است که اجازه می دهد تا بانوان به راحتی، در هر کجا که باشند و هر زمانی که به آن نیاز داشته باشند بتوانند بدون هیچ خجالت و ترسی و یا به خطر افتادن سلامتی شان در استفاده از دستشویی های عمومی آلوده و چندش آور، به صورت ایستاده و یا نشسته ادرار کنند.

 F4P  را می توان در مواقعی که در خارج از منزل و یا در برنامه های کوهنوردی هستید به طوری که در آنجا سرویس بهداشتی در دسترس نیست و یا در حد مطلوب نمی باشد مورد استفاده قرار داد.

 F4P وسیله ای است که این توان و آزادی را به بانوان می دهد تا هر کجا و هر زمان بدون ترس از خطر دیده شدن بتوانند به راحتی ادرار کنند. این وسیله تحولی برای بانوانی است که همواره نگرانی بهداشت، سلامت و امنیت در این مسئله را دارند.

 محصول  F4P بانوان را قادر می سازد تا بتوانند بدون هیچ مشکلی و به طور ایستاده ادرار نمایند.

F4P برای بانوان در هنگام ادرار کردن آزادی، امنیت و بهداشت هدیه می دهد.

F4P برای فضاهای باز بسیار مفید و کارآمد است.

F4P به سادگی و با هر نوع لباسی (لباس ورزشی و کوهنوردی، شلوار کوتاه، شلوار بلند، لباس و دامن و ...) به راحتی قابل استفاده است .

F4P از مواد برگشت پذیر و قابل بازیافت ساخته شده است و سریع، تمیز و بسیار جمع و جور است(به راحتی در کیف پول جای می گیرد).

از این وسیله می توان در قطار، ترمینال ها، در قایق سواری و هواخوری استفاده کرد (حتی برای دستشویی عمومی کوچک و ناراحت).

این وسیله یکبار مصرف بوده و بعد از استفاده می توان آن را در سطل آشغال انداخت.

 

در باره شرکت تولید کننده؛

شرکت تولید کننده این محصول (اعتدال پیشرو با نام اختصاری EGTOP) ، برای اولین بار محصول مفید و پر کاربرد F4P را برای مصرف بانوان ایرانی تولید نموده است.

 

جهت دریافت و یا خرید محصول فوق با آدرس دفتر مرکزی و فروش تماس حاصل نمایید:

خراسان شمالی- بجنورد- خیابان امیریه شمالی- کوچه آل نبی- پلاک 13- واحد3

تلفن و فکس:

2229965-0584

تلفن همراه:

09192671073    جنتی

09156161623   دکتر ساعتی