عموهای فیتیله "سفیر کودکان" انجمن دیستروفی ایران شدند

نوشته شده توسط روابط عمومی انجمن در .

در روز چهارشنبه ۳۰ خرداد در سالن خاقانی جشنی شاد برای کودکان دوشنی از طرف کمپین دوشن برگزار شد. مجری توانمند این جشن سرکار خانم الهام صفوی زاده بودند که از مجریان توانمند سیما می باشند. عموهای فیتیله آقایان مسلمی، گلی و فروتن با حضور گرمشان در بین کودکان دوشنی نشاط خاصی به جمع دادند.

 

 

عمو مسلمی با اجرای یک مسابقه خوانندگی آقایان، خنده را بر روی لبهای همه نقش بست و دست آخر امیرعباس، کوچولوی دوشنی ما، برنده مسابقه شد.

 

در این مراسم عموهای فیتیله که سالها در کنار انجمن و همیار کودکان دیستروفی بودند، به منظور پیگیری حقوق کودکان دیستروفی همچون تحصیل، آرامش، شادی، تفریح و ... "سفیر کودکان" دیستروفی شدند تا مطالبه گری حقوق کودکان را از سازمانها و ارگانها داشته باشند.

 


در این مراسم خبرنگاران متعددی حضور داشتند من جمله از باشگاه خبرنگاران جوان حضور یافتند و با تهیه  گزارش خبری در سیما گزارش را پوشش دادند.


آقای علی موسوی که از خبرنگاران واحد خبر صدا و سیما بودند به رسم هدیه برای کودکان دوشنی بسته های آجیل تهیه و اهدا نمودند. 


در این مراسم هنرمندان و بازیگران و ورزشکاران فراوانی حضور داشتند که همه با هماهنگی هنرمند عزیزمان سرکار خانم مهسا مهجور حضور یافتند. ورزشکاران حاضر سرکار خانم الهام اصغری اولین دارنده رکود گینس در شنا و آقای محمد علی یوسفی قهرمان کیک بوکسینگ ایران بودند که قول همکاری های بعدی با انجمن را دادند. همچنین مجری توانمند سرکار خانم مریم رخ فروز نیز به عنوان مهمان ویژه حضور داشتند. آقای مسعود ساکی عکاس حرفه ای سینما و آقای امیر خدابخش مدیر ارشد رادیو نیز به جمع کودکان دوشن پیوستند. در جمع کودکان سرکار خانم مریم کیانی زاده هنرمند طنزپرداز نیز حضور یافتند.

 


انجمن دیستروفی ایران از تشریف فرمایی تک تک این عزیزان نهایت تشکر را مینماید. همچنین برای عموهای فیتیله عزیز که مسئولیت مهمی را برای یاری به این کودکان پذیرفته اند نهایت تشکر را نموده و برایشان آرزوی موفقیت و سلامت دارد.


از مسئولین محترم ستاد توان افزایی سمنهای شهر تهران به خصوص سرکار خانمها نوروزی و اباذری و مسئولین محترم سالن جناب آقایان قلی زاده و موحدی که سالن خاقانی را در اختیار انجمن دیستروفی ایران قرار دادند نهایت تشکر را مینماییم.