فرزاد حسنی سفیر سلامت انجمن دیستروفی ایران شد

نوشته شده توسط روابط عمومی انجمن در .

در تاریخ دوازدهم خرداد ماه جشن گلریزان انجمن از طرف خیرین برگزار گردید. در این مراسم که ابتدا با ضیافت افطار شروع شد، وزیر محترم ارتباطات و فن آوری اطلاعات جناب آقای آذری جهرمی حضور یافتند و مسئولین انجمن توانستند در فرصت اندک افطار مشکلات بیماران را برایشان توضیح دهند.

 

 

سپس مراسم گلریزان با اجرای توانمند جناب آقای فرزاد حسنی شروع شد. در این مراسم جناب آقای دکتر سیدمهدی رییس هیات مدیره انجمن و جناب آقای دکتر مرتضی حیدری نایب رییس هیات مدیره انجمن به سخنرانی پیرامون نوع بیماری، علائم و عوارض، لزوم انجام کارهای درمانی، مشکلات بیماران و خانواده ها، هزینه های جاری و ثابت و لزوم داشتن مرکز درمانی تخصصی برای این بیماران پرداختند. در ادامه سرکار خانم دکتر حیدری مدیر عامل انجمن ضمن قدردانی از حضور خیرین، از حضور هنرمندان و پیشکسوتان در جمع تشکر نموده و با خواندن ابلاغ حکم، جناب آقای فرزاد حسنی را به عنوان سفیر انجمن در امور سلامت، با افتخار معرفی نمودند. که من بعد ایشان میتوانند مطالبه گر حقوق بهداشت و درمان و داروهای بیماران و امور پیشگیری در جامعه و از مسئولین باشند.

 
در انتها جناب آقای فرزاد حسنی با‌ معرفی هنرمندان حاضر در سالن از ایشان خواستند که ضمن یاری به ایشان هر کدام عهده دار مسئولیتی در زمینه سلامت باشند پس از آن مراسم با دکلمه خوانی و نوازندگی فلوت و صرف شام و با اهدای مهر خیرین به پایان رسید. مبلغی حدود ۱۶۰ میلیون تومان توسط خیرین برای تهیه مرکز درمانی اهدا گردید.

 


متذکر میشود که انجمن دیستروفی ایران تنها دو سفیر دارد. اول جناب آقای امیرحسین طریقت که سالهاست عهده دار سفیر در امور خیرین انجمن هستند و دوم  جناب آقای فرزاد حسنی که در این مراسم عهده دار سفیر در امور سلامت شده اند. برای هر دوی این عزیزان آرزوی سلامتی و توفیق و موفقیت در امور واصله را داریم.


در انتها از برگزارکنندگان این مراسم جناب آقای مهندس سعید سوفالی و جناب آقای امین طارمی که این مراسم را به بهترین نحو برای انجمن برگزار نمودند نهایت تشکر و تقدیر را نموده و از خداوند متعال برایشان توفیق و سلامتی خواهانیم.