رهام کوچولو خیر شد

نوشته شده توسط روابط عمومی انجمن در .

به نام خداوند هستي بخش

با عرض سلام خدمت همه دوستان و اعضاي محترم انجمن و با آرزوي قبولي طاعات و عبادات شما عزيزان

 

 

همانطور كه مستحضر هستيد قراردادي از طرف انجمن ديستروفي ايران با آقاي حسيني (پدر سيد رهام حسيني) براي جمع آوري مبالغ خيرين محترم به جهت كمك به رهام عزيزمان منعقد گرديد كه متاسفانه قبل از رسيدن دارو به رهام، تقدير الهي بدين صورت رقم خورد و اين كوچولوي نازنين از بين ما رفت.

 

لازم است به عرض عزيزان رسانيده شود كل مبلغ جمع آوري شده در حساب رهام جان 000ر150ر378ر9 ريال بود كه پس از مشكلات فراوان انحصار وراثت و مسدود شدن كارت بانكي و ... آقاي حسيني پدر رهام عزيز توانستند مبلغ را در تاريخ 26 ارديبهشت به حساب انجمن واريز نمايند.

 

 پس از جلسات متعددي كه هيات مديره انجمن با آقاي حسيني درخصوص موارد مصرف اين مبالغ جمع آوري شده داشتند، و با توجه به اينكه بايد تصميم عادلانه و به صرفه كليه بيماران اتخاذ ميشد، هيات مديره انجمن با همكاري و همفكري آقاي حسيني بر آن شدند تا در اسرع وقت نسبت به خريد يك زمين و يا ملك به منظور ايجاد مركز درماني و تحقيقاتي "رهام" اقدام نمايد. با عنايت به اينكه كلينيكال تريال هايي در آينده نزديك به ايران منتقل خواهد شد و با توجه به لزوم داشتن مركزي براي كاردرماني و آب درماني بيماران، انجمن با همكاري و هماهنگي چند تن از خيرين اقدام به خريد ملكي قديمي ساز در شرق تهران به مبلغ كلي 1 ميليارد و 840 ميليون تومان نمود كه اين ملك در سه طبقه داير مي باشد و هم اكنون در رهن كامل است. مبلغ 940 ميليون تومان در وجه فروشنده پرداخت شد و مابقي مبلغ به ميزان 900 ميليون تومان تا آخر شهريور ماه بايد پرداخت گردد. چنانچه تا آخر شهريور ماه مبلغ مذكور جمع آوري نشود انجمن بايد قرارداد رهن را يكسال ديگر تمديد نمايد. ضمنا تا جمع آوري مبلغ ساخت مركز، فعلا ساختمان مذكور قابل استفاده در سه طبقه براي اهداف درماني (به جز آب درماني) مي باشد.

 

بدينوسيله از خيرين محترم دعوت ميشود تا به انجمن در خريداري ملك مذكور كمك نمايند تا انجمن هر چه زودتر بتواند در راه اندازي و تجهيز بخشهاي درماني آن اقدام نمايد.

 

در انتها متذكر ميشود كه جهت مبالغ جمع آوري شده توسط فيس بوك، دفتر بنياد كودك در امريكا صحبتهايي را در خصوص انتقال وجه و موارد مصرف آن با انجمن ديستروفي ايران نموده درحاليكه هنوز مبلغي انتقال نيافته است. بديهي است انتقال وجه و موارد مصرف آن جهت شفاف سازي متعاقبا به اطلاع اعضاي محترم و خيرين گرامي خواهد رسيد.